Rühmatreeningud
Jooga
Anastassia Matvejeva
19.30 – 20.30
R 19.30 – 20.30

Jooga 
on tasakaal keha ja mõistuse vahel, tõstab lihaste toonust ja liigeste paindlikkust ning maandab närvipinget. Asanade järjestuse täitmisel, võimaldab staatilise ja dünaamilise koormuse kombinatsioon tõhusalt põletda kaloreid ja parandada teie kehakuju.
Stretching
Jekaterina Sai

K 19:15
N 18:55
 

Stretching - Venitamine on treening, mille eesmärk on parandada liigeste liikuvust, lihaste ja sidemete elastsust.  See ühtlustab rühti, suurendab vastupidavust ja avaldab kasulikku mõju psühho-emotsionaalsele taustale.  Treening sobib kõigile.

Kestab 45 minutit
_______________________________________________________________________

Stretching - тренировка, направленная на улучшение подвижности суставов, эластичности мышц и связок. Выравнивает осанку, повышает выносливость и благотворно влияет на психоэмоциональный фон. Рекомендуется для всех уровней подготовленности.

45 минут

Seltskonnatants
Anna Koponeva
T ja N kell 19:00 - 20:00

Võistlustants vahetas oma nimi “Seltskonnatants” nimele. Meie tantsutunnid on mõeldud amatööridele, me ei valmista ballitantsijaid võistlusteks ette.
Kui sulle meeldib salsa, tango, siis kindlasti tule meile tantsima.
Poks
Andrei Kärsten
E  17.00–19.00
K  17.00–19.00
R  17.00–19.00


 
Lower Body
Jekaterina Sai
N 18:05 - 18:50
 

Lower Body - Tuharlihaste arengule ja moodustamisele suunatud treening.  Treeningul kasutatakse erinevaid seadmeid - hantleid, stepi, kummilinte jne. Sobib kõigile.

Kestab 45 minutit

______________________________________________________________________
Lower Body - тренировка, направленная на развитие и формирование ягодичных мышц. На тренировке используется различное оборудование - гантели, резинки и др. Подходит для любого уровня подготовленности.

45 минут

Total Body Workout
Jekaterina Sai
K 18:05 - 19:00
 

Total Body Workout - Treening, mille eesmärk on kõigi lihasrühmade arendamine, kasutades erinevaid seadmeid (hantlid, kummilindid, step platvorm). Liikumine soodustab nahaaluse rasva põletamist, tugevuse vastupidavuse arengut ning aitab kaasa ka lihaste reljefi loomisele.  Sobib kõigile.

Kestab 55 min

__________________________________________________________________________

Total Body Workout - тренировка, направленная на развитие всех групп мышц с использованием различного оборудования (гантели, степ). Тренировка способствует сжиганию подкожного жира, развитию силовой выносливости, а также способствует созданию рельефности мышц. Подходит для любого уровня подготовленности.

55 минут

Tervisevõimlemine
Natalja Golubtsova
E 19:00 - 20:00
K 19:00 - 20:00


 
Rühmatreeningud Uudised Broneeri Saalid
Galerii
Kontakt Dokumendid