Rühmatreeningud
Jooga
Vera Sergeenkova
19.00 – 20.30
R 19.00 – 20.30

Jooga 
on tasakaal keha ja mõistuse vahel, tõstab lihaste toonust ja liigeste paindlikkust ning maandab närvipinget. Asanade järjestuse täitmisel, võimaldab staatilise ja dünaamilise koormuse kombinatsioon tõhusalt põletda kaloreid ja parandada teie kehakuju.
Zumba
Anna Markova
19:15 –20:15
K 19:15 – 20:15

ZUMBA 
on tantsuline fitnessprogramm, mis hõlmab tantsulisi ja aeroobikas kasutatavaid elemente, mis viiakse läbi energilise muusika saatel. Lisaks sisaldab koreograafia elemente hip-hopist, sambast, salsast, merenguest ja mambost. Zumba jaoks ei ole keegi liiga vana, nõrk või ülekaaluline. Kõik saavad kaasa teha vastavalt oma võimetele!
Stretching
Jekaterina Sai

N 18:55 

Stretching - Venitamine on treening, mille eesmärk on parandada liigeste liikuvust, lihaste ja sidemete elastsust.  See ühtlustab rühti, suurendab vastupidavust ja avaldab kasulikku mõju psühho-emotsionaalsele taustale.  Treening sobib kõigile.

Kestab 45 minutit
_______________________________________________________________________

Stretching - тренировка, направленная на улучшение подвижности суставов, эластичности мышц и связок. Выравнивает осанку, повышает выносливость и благотворно влияет на психоэмоциональный фон. Рекомендуется для всех уровней подготовленности.

45 минут

Seltskonnatants
Anna Koponeva
T ja N kell 19:00 - 20:00

Võistlustants vahetas oma nimi “Seltskonnatants” nimele. Meie tantsutunnid on mõeldud amatööridele, me ei valmista ballitantsijaid võistlusteks ette.
Kui sulle meeldib salsa, tango, siis kindlasti tule meile tantsima.
SkyJumping
Natalja Jakovleva
T 18:00 - 18:45
L 12:15 - 13:00


Tänase päeva seisuga selle efektiivse süsteemi all mõeldakse kaardio ja jõuliste koormuste kombinatsiooni spetsiaalse käepidemega batuudi peal, mis soodustab kalorite efektiivset põletamist (järelikult kehakaalu langemist) ning samuti tagab head füüsilist ja psüühilist enesetunnet.
Poks
Andrei Kärsten
E  17.00–19.00
K  17.00–19.00
R  17.00–19.00


*Trenn noortele kuni 26. aastat!
Lower Body
Jekaterina Sai
N 18:05 - 18:50
 

Lower Body - Tuharlihaste arengule ja moodustamisele suunatud treening.  Treeningul kasutatakse erinevaid seadmeid - hantleid, stepi, kummilinte jne. Sobib kõigile.

Kestab 45 minutit

______________________________________________________________________
Lower Body - тренировка, направленная на развитие и формирование ягодичных мышц. На тренировке используется различное оборудование - гантели, резинки и др. Подходит для любого уровня подготовленности.

45 минут

Total Body Workout
Jekaterina Sai
E 18:05 - 19:00
 

Total Body Workout - Treening, mille eesmärk on kõigi lihasrühmade arendamine, kasutades erinevaid seadmeid (hantlid, kummilindid, step platvorm). Liikumine soodustab nahaaluse rasva põletamist, tugevuse vastupidavuse arengut ning aitab kaasa ka lihaste reljefi loomisele.  Sobib kõigile.

Kestab 55 min

__________________________________________________________________________

Total Body Workout - тренировка, направленная на развитие всех групп мышц с использованием различного оборудования (гантели, степ). Тренировка способствует сжиганию подкожного жира, развитию силовой выносливости, а также способствует созданию рельефности мышц. Подходит для любого уровня подготовленности.

55 минут

Step
Darya Pavlova / Anastassia Bogdanova
R 18:00 - 18:55

Step on tõhus treening, mille käigus tehakse lihtsamaid sammukombinatsioone kasutades stepipinki. Treeningu esimene osa koosneb stepi põhisammudest ning jõuharjutustest. Pingil üles-alla astumine annab hea koormuse südamelihaskonnale. Tunni teises pooles sooritatakse lihasvastupidavust arendavaid jõuharjutusi. Tund lõpeb venitusega.
Tervisevõimlemine
Natalja Golubtsova
E 19:00 - 20:00
K 19:00 - 20:00


 
Strength Stretching
Natalja Jakovleva

Laupäeviti 13:20

Strength Stretching - programm, mis on mõeldud keha paindlikkuse venitamiseks ja arendamiseks, suurendades samal ajal lihasjõudu.

Strength Stretching aitab säilitada heas vormis lihaste ja liigeste elastsust, kuna regulaarselt treenides paraneb liigeste verevarustus ning tugevdatakse lihaseid ja sidemeid. Venitamine suurendab liikumisulatust, leevendab pingeid ja jäikust, leevendab valu ning väldib võimalikke vigastusi liigse füüsilise koormuse ja kukkumiste tagajärjel.

_______________________________________________________________________________

Силовой стретчинг - это программа, направленная на растягивание и развитие гибкости тела, одновременно с увеличением силы мускулатуры.

Силовой стретчинг помогает поддерживать эластичность мышц и суставов в хорошей форме, так как при регулярных занятиях улучшается кровоснабжение суставов и укрепляются мышцы и связки. Растяжка повышает амплитуду движений, снимает напряжение и уменьшает скованность, снимает боль, а также позволяет избежать возможных травм при чрезмерных физических нагрузках и падениях. 

 

 
Laste Jalgpall
Andrei Jakovlev
Rühmatreeningud Uudised Broneeri Saalid
Galerii
Kontakt Dokumendid